پر بازدیدترین روز
روزنگار
روز سه شنبه مورخ:
۲۵ مهر ۱۳۹۶[ه.ش]
25 محرم 1439[ه.ق]
2017 Oct 17[میلادی]
مصادف با :
1) شهادت حضرت امام زین العابدین علیه السلام (95 ه.ق) به روایتی

آگاه سازی | پایگاه تحلیلی اطلاعاتی آگاه سازی | AGAHSAZI - کد : 9234 مورخ:[1393-10-21 02:10:01] چاپ
آيت الله وحيد خراساني:
گره گشایی از کار دل شکستگان ارزشی بی اندازه دارد
آیت الله حسین وحید خراسانی از مراجع تقلید با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا و جانبازان بسیار محترم هستند، گفت: گره گشایی از کار دلشکستگان ارزشی بی اندازه دارد و با خدمت رسانی به خانواده شهدا می توان به مقامات عالی معنوی دست یافت...
گره گشایی از کار دل شکستگان ارزشی بی اندازه دارد

آگاه سازى؛ آیت الله ‘حسین وحید خراسانی’ از مراجع تقلید با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا و جانبازان بسیار محترم هستند، گفت: گره گشایی از کار دلشکستگان ارزشی بی اندازه دارد و با خدمت رسانی به خانواده شهدا می توان به مقامات عالی معنوی دست یافت.
به گزارش جماران به نقل از ایرنا، این مرجع تقلید روز پنجشنبه در دیدار حجت الاسلام والمسلمین ‘سید محمدعلی شهیدی’ رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با وی، با تاکید بر خلوص نیت و دقت در خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، افزود: رسیدگی به امور دنیوی و دینی، تحکیم عقاید، تهذیب اخلاق و تعلیم احکام به این عزیزان از اهمیت بسیار برخوردار است.
آیت الله وحید خراسانی تاکید کرد: هر مساله ای که خانواده شهدا فرا بگیرند و به هر درجه معرفت دست یابند، اجر بسیاری برای خود فرد و شما دارد، چراکه ارزش هدایت یک انسان، اجر احیاء تمام نفوس بشر را در بردارد و لذا برنامه ریزی در این خصوص را پیگیری کنید.
وی با بیان اینکه قرآن بهار دلهاست، اضافه کرد: قرائت روزانه قرآن برای جانبازان و بازماندگان شهدا را از هم اکنون آغاز کنید، چراکه دلها با قرآن زنده می شود و اجرای این طرح برای سه میلیون جمعیت ایثارگران از اهمیت برخوردار است و ثواب قرائت را به امام زمان(عج) تقدیم کنند.
وی ادامه داد: قرائت روزانه قرآن سبب احیای کلام الهی و ارتباط با امام زمان(عج) که همانا ارتباط با اولیا و انبیا است، می شود.
این مرجع تقلید افزود: با این قرائت ها هر روز خانواده معظم شهدا و ایثارگران یک هدیه به امام زمان(عج) می دهند و آنوقت شب قدر که تقدیرات به امضای ایشان می رسد، این اجر بسیاری برای شما به همراه دارد.
در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین ‘سید محمدعلی شهیدی’ نیز گزارشی از اقدامات بنیاد شهید در یک سال اخیر ارائه کرد.
وی امروز در سفر به قم، با آیت الله ‘عبدالله جوادی آملی’ از مراجع تقلید نیز دیدار و گفت و گو کرد

سایت تحلیلی اطلاعاتی آگاه سازی . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.