پر بازدیدترین روز
روزنگار
روز سه شنبه مورخ:
۲۵ مهر ۱۳۹۶[ه.ش]
25 محرم 1439[ه.ق]
2017 Oct 16[میلادی]
مصادف با :
1) شهادت حضرت امام زین العابدین علیه السلام (95 ه.ق) به روایتی

آگاه سازی | پایگاه تحلیلی اطلاعاتی آگاه سازی | AGAHSAZI - کد : 9196 مورخ:[1393-10-16 13:35:01] چاپ
طرح پيشنهادى حجت به رييس صدا و سيما و دولت روحاني

آنچه در طی این مدت در محیط سیاسی کشور جریان دارد نشانگر آن است که تدبیر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران ، راهبردی اجتناب ناپذیر و ضرورتی ملی برای ثبت و ماندگاری این مقطع زمانی در تاریخ کشور است که انعکاس این فرایند تحویل وضع موجود در دولت قبل ، باتوجه به فراموشی و حافظه کوتاه مدت افکار عمومی جامعه ، لزوم ثبت و انعکاس وضعیت مطلوب در طی فعالیت دولت تدبیر و امید ؛ این فعالیت ها وتلاش های شبانه روزی را برای ثبت در حافظه ی تاریخی کشورمان برای استفاده و بهره مندی همگان مستند می نماید.

طرح پيشنهادى حجت به رييس صدا و سيما و دولت روحاني

آگاه سازى؛ نامه دبير جبهه حزب الله به رييس جديد سازمان صدا و سيما و ارائه پيشنهاد

جناب آقاى دكتر سرافراز
رياست محترم سازمان صدا و سيما جمهورى اسلامي ايران

با اهداء سلام وتحیات؛
با احترام به آگاهي می رساند:
همانگونه که خاطر عالی استحضار دارد ، باشروع کار دولت یازدهم ، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر روحانی به همه وزارت خانه ها و دستگاههاى اجرايي دولتي تکلیف کردند که به سرعت از وضع موجود وزارتخانه ها گزارش تهیه و مشخص شود که آن وزارتخانه در حوزه های مختلف چه شاخصه هایی را تحویل گرفته اند و تحلیلی داشته باشند از نقاط قوت و ضعف و چالشها و احیانا آسیب هایی که مجموعه های دولت با آن مواجه است . از آنجايي كه سازمان صدا و سيما  بعنوان رسانه ملي، متعلق به عموم مردم و در خدمت مصالح و منافع ملي كشور طبق قانون قرار دارد، شايسته است همسو با آراى ملي و هماهنگ با مجموعه دولت تدبیر وامید برای نیل به این منظور فعالیت های گسترده خود را در دست یابی به اهداف تعریف شده سازمان متبوع سازماندهی نمايد و خود را مكلف به انجام اين خواست ملي در چارچوب پروژه ملي نمايد .
آنچه در طی این مدت در محیط سیاسی کشور جریان دارد نشانگر آن است که تدبیر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران ، راهبردی اجتناب ناپذیر و ضرورتی ملی برای ثبت و ماندگاری این مقطع زمانی در تاریخ کشور است که انعکاس این فرایند تحویل وضع موجود در دولت قبل ، باتوجه به فراموشی و حافظه کوتاه مدت افکار عمومی جامعه ، لزوم ثبت و انعکاس وضعیت مطلوب در طی فعالیت دولت تدبیر و امید ؛ این فعالیت ها وتلاش های شبانه روزی را برای ثبت در حافظه ی تاریخی کشورمان برای استفاده و بهره مندی همگان مستند می نماید .
در صورت اراده برای تحقق یافتن این مهم ، طرح پیشنهادی توسط اين مركز در قالب مجموعه برنامه های تولیدی مستند تصویری، در دو محور ذيل قابل ارائه مي باشد:

محورها:
الف)  تهیه گزارشات وثبت مستند از وضعیت موجود كليه وزارتخانه ها و دستگاههاى اجرايي دولتي در دولت قبل  و آنچه تحویل دولت یازدهم گردیده است.
ب) بازنمایی فعالیت های كليه دستگاههاى اجرايي در دولت یازدهم و حقیقت بخشی به سیاستگذاری های راهبردی و اجرای پروژه های استراتژیک محور برای وضعیت مطلوب كشور .
در این روش، مجموعه تولیدی در قالب مستند تصویری با مدت زمان مشخص تهیه وتولید خواهد شد.
بدیعی است این مجموعه فاخر، ماندگار و ثبت تاريخي اين مقطع كشورمان توسط مراكز پژوهشي و راهبردی اين جبهه آماده تهيه و تولید و مشاوره خواهد بود.

حجت؛ دبير جبهه حزب الله
٩٣/١٠/١٦

سایت تحلیلی اطلاعاتی آگاه سازی . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.