پر بازدیدترین روز
روزنگار
روز سه شنبه مورخ:
۲۵ مهر ۱۳۹۶[ه.ش]
25 محرم 1439[ه.ق]
2017 Oct 17[میلادی]
مصادف با :
1) شهادت حضرت امام زین العابدین علیه السلام (95 ه.ق) به روایتی

آگاه سازی | پایگاه تحلیلی اطلاعاتی آگاه سازی | AGAHSAZI - کد : 9181 مورخ:[1393-10-15 14:13:01] چاپ
شهاب طباطبايي؛
امیدوارم

اظهارنظر در هر حوزه‌ای، به ویژه حوزه‌های حساسیت برانگیز و مرتبط با امنیت ملی نیاز به تخصص و دانش دارد. اغلب فعالان سیاسی از حوزه بهداشت و درمان گرفته تا اقتصاد و سیاست خارجی و حقوق کودک با قاطعیت اظهارنظر می‌کنند، دخالت می‌کنند و تووقع دارند نظراتشان در تصمیم گیری‌ها لحاظ شود. شاید ریشه برخی مشکلات ما همین باشد.

امیدوارم

آگاه سازى؛ اظهارنظر در هر حوزه‌ای، به ویژه حوزه‌های حساسیت برانگیز و مرتبط با امنیت ملی نیاز به تخصص و دانش دارد. اغلب فعالان سیاسی از حوزه بهداشت و درمان گرفته تا اقتصاد و سیاست خارجی و حقوق کودک با قاطعیت اظهارنظر می‌کنند، دخالت می‌کنند و تووقع دارند نظراتشان در تصمیم گیری‌ها لحاظ شود. شاید ریشه برخی مشکلات ما همین باشد.
به همین دلیل من تنها می‌توانم اظهار امیدواری کنم؛ امیدوار منافع ملی و مصالح کشور در همه مراحل مذاکرات، همچنین بحث‌ها و نظراتی که داخل کشور در جریان است در نظر گرفته شود.
می‌توانم اظهار امیدواری کنم مذاکرات هسته‌ای تبدیل به موقعیتی برای طرح اختلافات گرووه‌ها و جناح‌های داخلی نشود.
امیدوار باشم که صاحب نظران و منتقدان بتوانند نقدهای دلسوزانه و سازنده‌شان را به راحتی و در فضایی آرام و بی‌حاشیه مطرح کنند.
امیدوارم تیم مذاکره کننده همچنانکه تا به حال مطتظهر به پشتیبانی مردم و رهبری بوده‌اند و از پیشنهادات معقوول استقبال و بر اصوول منطقی خود ایستادگی می‌کرده‌اند با قوت و قدرت ادامه دهند و کار به سرانجام مطلوب برسد.
ضمنا اطمینان دارم همه آنهایی که منافع ملی و پیشرفت کشور برایشان اولویت دارد از توافق هسته‌ای خوشحال می‌شوند.

شهاب طباطبایی/مجله مثلث

سایت تحلیلی اطلاعاتی آگاه سازی . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.