پر بازدیدترین روز
روزنگار
روز سه شنبه مورخ:
۲۵ مهر ۱۳۹۶[ه.ش]
25 محرم 1439[ه.ق]
2017 Oct 16[میلادی]
مصادف با :
1) شهادت حضرت امام زین العابدین علیه السلام (95 ه.ق) به روایتی

آگاه سازی | پایگاه تحلیلی اطلاعاتی آگاه سازی | AGAHSAZI - کد : 9138 مورخ:[1393-10-13 02:55:01] چاپ
دكتر غلامعلي رجايي؛
بارکج هرگز به مقصد نمی رسد

اینها همان هستند که اخیرا یکی از خودشان که با آنها هیچ تناسب فکری ندارد به من گفت ماجرای زشت پاره کردن عکس امام  کارخود صداوسیما ودراستودیو شماره... انجام شده و این سناریوی زشت بدان جهت کلید خورد تا مدیران نالایق ودست خالی سیما مدتها ازآن خوراک خبری تهیه کنند و کردند... آن از سرکارآوردن آن مرد رفته ! با آن همه تبعات منفی که سالها دامنگیر کشور و ملت بوده و خواهد بود و آنان که این جنایت را درحق ملت کردند هنوزکه هنوزاست شهامت آن را ندارند بگویند در روی کار آوردن وی اشتباه کردیم و این هم از در حصر بودن یاران فداکارامام که با موافقت رهبری به عرصه انتخابات آمدند تا تنورانتخابات را گرم کنند و کردند اما تا خر بعضی ها از پل گذشت ، براندازشان خواندند و بر سرشان آنچه آوردند که همه دیدند ودیدیم.اما اوضاع اینگونه نخواهد ماند... بارکج هرگزبه مقصد نمی رسد.

بارکج هرگز به مقصد نمی رسد

آگاه سازى؛ دكتر غلامعلي رجايي در بلاگش نوشت:
این روزها رسانه کاملاغیرملی برطبل فتنه می کوبد و درتبلیغاتی یکطرفه، غیرمنصفانه وکاملا ناجوانمردانه برعلیه کسانی که فعلا هیچ امکان دفاعی ازخود ندارند با بزرگ نمایی مراسم 9 دی به بازخوانی مثلا فتنه 88 می پردازد.
جالب اینکه کاسبان فتنه این بار به سراغ جریان مرتبط با عزل بنی صدرتوسط مجلس از ریاست جمهوری واغتشاشات دانشگاه تهران درمرداد59 هم رفتند ومسایل وی را با مسائل انتخابات سال 88 پیوند زدند .
انتظارمی رود درمستندهای بعدی سال دیگرسیما،کودتای زاهدی را در 28 مرداد سال 1332 به عاملان فتنه بچسبانند!
ازاین جماعت  که علی را با آن منطق الهی که می فرمود: اتطلب النصر بالجور؟" من هرگز نصرت خود را با کمک گیری از جور وستم نمی خواهم" وانهاده و بر سبیل مرحوم ماکیاول! قدم نهاده اند، از این بیشترانتظار نرفته ونمی رود.
اینها همان هستند که اخیرا یکی از خودشان که با آنها هیچ تناسب فکری ندارد به من گفت ماجرای زشت پاره کردن عکس امام  کارخود صداوسیما ودراستودیو شماره..انجام شده واین سناریوی زشت بدان جهت کلید خورد تا مدیران نالایق ودست خالی سیما مدتها ازآن خوراک خبری تهیه کنند  و کردند.
به بعضی که  امسال باتعجب می پرسیدند علت این همه هجوم سنگین به موسوی وکروبی واصلاح طلبها به بهانه 9 دی چیست،  گفتم مطلب روشن است .آقایان مراسم روز دانشجوی امسال را در دانشگاههای سرتاسر کشوردیدند ومشاهده کردندچگونه همه اقشار دانشگاهی ازدانشجو واستاد، همه همزبان و با شور بیشتری خواهان رفع حصرشده اندلذا با تمام قوا! به میدان آمدند.
بیش از یک ماه پیش که برای سمینار "قانون از دیدگاه شهید بهشتی" به دانشکده حقوق وعلوم سیاسی دانشگاه تهران رفته بودم که درآن دیدگاههای ناگفته ونا شنیده شهید عزیز درباره  شان نظارتی ونه حاکمیتی ودخالتی ولی فقیه و.. بخوبی مطرح شد که حتی من هم نشنیده بودم ،در پایان این همایش بسیارمفید دوستان انجمن اسلامی دانشگاه تهران از من خواستند درخدمتشان باشم. با کمال میل پذیرفتم.
از قضا ورود من به دفتر انجمن مصادف شد با ورود دکتر صادق زیبا کلام ودکتر ابراهیم یزدی .دکترزیبا کلام پس ازاحوالپرسی گفت :دکتر رجائی شما اینجا چکارمی کنید ؟باطنز پاسخ دادم همان کاری که شما اینجا می کنید! .دوستان از ما خواستند درمحل دفترانجمن که عکس جناب مهندس موسوی را بر روی دیوار نصب کرده بودند ،تصویری یادگاری بگیریم که گرفتیم. پس از دقایقی آقایان رفتند ومن ماندم با انبوهی از سوالها!
دوستان عزیزدانشجو که از دانشکده های مختلف بودند سوالات زیادی مطرح کردند از:عملکرد  دولت وتعلل وی در عدم برکناری بعضی نیروها که دراستانها به مشی دولت اعتقادی ندارند ولی کماکان برسرکارند وبه نیروهای وفادار به روحانی پوزخند می زنند، تا دلایل و علل تخریب شخصیت آقای هاشمی تا مساله حصرتا امکان یا عدم امکان با پنج بعلاوه یک برسرمساله  توافق هسته ای و...
درحد ظرفیت جلسه ومصلحت! وباتوجه به اینکه عالم درمحضر خدابوده وهست!! به سوالها پاسخ دادم.
گفت و شنود مفیدی بود.دوستان دانشجوهمیشه دغدغه های مقدسی داشته ودارند وجلسات با آنها همواره برای من نشاط آوراست .افرادی هستند بی ادعا و بدون اینکه درطرح مسائل به دنبال نفع شخصی وکاسبی باشند همه وهمه دلسوز برای کشورند والبته نگران ازآینده خود .
در راس همه دغدغه های آنها این سوال بود که این حصربدون نتیجه و پرهزینه کی به پایان می رسد وچرا مقامات عالی کشوردراین مورد تدبیر درستی ندارند؟مثل همیشه امیدواری دادم. هرچند می دانم این مساله تا انتخابات مجلس تقریبا به جایی نمی رسد.
به قول آقای هاشمی که دیشب با دوست عزیزی درمناسبتی درمنزل درخدمتشان بودم ،نمی دانیم چه گناهی کرده ایم که دراین سالها این مصائب دارد به ما وارد می شود.
آن از سرکارآوردن آن مرد رفته ! با آن همه تبعات منفی که سالها دامنگیرکشوروملت بوده وخواهد بود وآنان که این جنایت را درحق ملت کردند هنوزکه هنوزاست شهامت آن را ندارند بگویند در روی کار آوردن وی اشتباه کردیم واین هم ازدرحصر بودن یاران فداکارامام که با موافقت رهبری به عرصه انتخابات آمدند تا تنورانتخابات را گرم کنند وکردند اما  تا خربعضی ها از پل گذشت ، براندازشان خواندند وبرسرشان آنچه آوردند که همه دیدند ودیدیم.اما اوضاع اینگونه نخواهد ماند.

بارکج هرگزبه مقصد نمی رسد.

سایت تحلیلی اطلاعاتی آگاه سازی . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.