پر بازدیدترین روز
روزنگار
روز سه شنبه مورخ:
۲۵ مهر ۱۳۹۶[ه.ش]
25 محرم 1439[ه.ق]
2017 Oct 16[میلادی]
مصادف با :
1) شهادت حضرت امام زین العابدین علیه السلام (95 ه.ق) به روایتی

آگاه سازی | پایگاه تحلیلی اطلاعاتی آگاه سازی | AGAHSAZI - کد : 8987 مورخ:[1393-10-06 17:56:01] چاپ
هشدار!
احمدى نژاد حزب اللهي نيست؛ رهبرى و جايگاه آن اجاره اى نيست!

انتشار اظهارات جدید محمود احمدی‌نژاد در یکی از سایت‌های نوظهور جریان منتسب به او و بازنشر گسترده آن در سایت‌های خبری و روزنامه‌های پرتیراژ کشور، حاشیه‌ جدیدی در کنار این شخصیت سیاسی جنجالی به پا کرده است.

احمدى نژاد حزب اللهي نيست؛ رهبرى و جايگاه آن اجاره اى نيست!

آگاه سازى؛ به گزارش آنا، بعد از انتشار خبری در یک سایت حامی احمدی‌نژاد که محتوای آن ابراز ارادت او به رهبری و کم‌رنگ کردن ارادت رئیس جمهور پیشین به مشایی بود، سایتی که اخیرا به عنوان سایت رسمی دفتر احمدی‌نژاد فعالیت خود را آغاز کرده، این محتوا را تکذیب کرد که به نظر می‌رسد ناشی از اختلاف بر سر نشان دادن چهره حزب‌اللهی و اصولگرا یا چهره متفاوت از احمدی‌نژاد است.
بنا بر این گزارش، پنجشنبه شب -4 دی- سایت متین نیوز که از سایت‌های تازه تاسیس گروهی از حامیان محمود احمدی‌نژاد است و با عنوان "رسانه فراگیر ائتلاف سوم تیر" فعالیت می‌کند، در خبری "فوری" مدعی شد "احمدی نژاد روز پنجشنبه با تعدادی از نمایندگان عضو جبهه پایداری ملاقات کرد. در این دیدار سخنان مهمی از طرف دکتر احمدی نژاد مطرح شده است که متن این سخنان از سوی یکی از اعضای حاضر در جلسه در اختیار متین نیوز قرار گرفت."
در ادامه نیز سخنان جدیدی به نقل از احمدی‌نژاد منتشر شد که در تیتر این خبر "جمله «احمدی نژاد یعنی مشایی» امروز مطلقا موضوعیت ندارد/ بنده و همه همکارانم مدیون رهبری هستیم" به عنوان بخش‌های مهم آن انتخاب شده بود.
پس از این خبر، سایت‌ها و خبرگزاری‌های مختلفی همچون خبرگزاری ایلنا با تیتر "برای فعالیت سیاسی انگیزه شخصی ندارم"  این خبر را پوشش دادند و امروز نیز روزنامه اعتماد این خبر را در صفحه یک و به عنوان خبر اول خود در یک گزارش خبری پوشش داد.
سایت مهر مردم که به عنوان سایت رسمی دفتر رئیس دولتهای نهم و دهم  فعالیت می‌کند نیز تکذیبیه‌ای صادر کرد که در بخشی از آن آمده است: "نظر به اینکه طی روزهای اخیر برخی سایت های خبری ، اقدام به انتشار مطالب سیاسی منسوب به دکتر احمدی نژاد رئیس دولتهای نهم و دهم کرده اند، بار دیگر تاکید می‌شود که اینگونه مطالب، فارغ از محتوای آنها ، اساسا خلاف واقع است و ایشان هیچگونه ملاقات یا اظهارنظر سیاسی نداشته اند."
اما این تکذیبیه پایان این ماجرای خبری نبود و متین نیوز به آن واکنش نشان داد و با انتشار خبری با تیتر "واکنش عجیب سایت مهر مردم به اخبار متین نیوز!/آیا باز دست حاشیه سازان در کار است؟" نوشت :
"در متن تکذیبیه نیز با اشاره به این کلمه که مطالب فوق (فارغ از محتوای آنها) خود نشان دهنده تایید محتوای اخبار متین نیوز است، لازم به ذکر است که اخبار فوق از سوی نزدیکان آقای احمدی نژاد برای متین نیوز مخابره می شود.
البته به نظر می رسد آقای جوانفکر برای اینکه سایت مهر مردم را از وضعیت سکون و تعلیق خارج کرده باشد در پاسخ به نقادی های متین نیوز نسبت به عملکرد این سایت برای شروع، تصمیم گرفت تا اخبار متین نیوز را تکذیب کند که البته ما نیز این اقدام را به فال نیک میگیریم و امیدواریم همانگونه که در متن تکذیبیه این سایت آمده است در آینده شاهد رونق و فعالیت ملموس تر این سایت در انعکاس دستاوردها دولت های نهم و دهم باشیم.
نکته بعدی که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که سایت مهر مردم با مدیریت علی اکبر جوانفکر چه چیزی را تکذیب کرده است ؟ آیا به راستی اظهارات موثق آقای احمدی نژاد در مورد وفاداری و سربازی وی برای نظام و رهبری عزیز و حرکت در مسیر منویات انقلاب اسلامی و جذب نیروهای ارزشی و حزب اللهی، و تلاش برای بهبود روابط خویش با نهادهای حاکمیتی و انقلابی آیا به مذاق مدیران سایت مهر مردم خوش نیامده است که اینگونه با عجله  مبادرت به تکذیب آن کرده اند؟و آیا آقای احمدی نژاد به راستی در جریان این تکذیبیه هستند؟
امیدواریم روزی فرا رسد که تمامی حاشیه سازان و آنهاییکه تمایل ندارند احمدی نژاد بار دیگر در آغوش نیروهای انقلابی و ارزشی قرار بگیرد از دایره جریان عدالتخواهی خارج شوند و شاهد رشد و بروز و ظهور نیروهای معتقد و متعبد و مومن در این جریان مردمی باشیم."

سایت تحلیلی اطلاعاتی آگاه سازی . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.