پر بازدیدترین روز
روزنگار
روز سه شنبه مورخ:
۲۵ مهر ۱۳۹۶[ه.ش]
25 محرم 1439[ه.ق]
2017 Oct 17[میلادی]
مصادف با :
1) شهادت حضرت امام زین العابدین علیه السلام (95 ه.ق) به روایتی

آگاه سازی | پایگاه تحلیلی اطلاعاتی آگاه سازی | AGAHSAZI - کد : 8699 مورخ:[1393-09-22 02:04:01] چاپ
مركز بررسي شايعات و نارضايتي هاى عمومي؛
وزير محترم ارتباطات؛ به نارضايتي ها پايان دهيد!

فيلترينگ و پارازيت توهين به شعور ملتي است كه خود متولي انقلاب اسلامي است. افكار و روشهاى حكومتي ماركسيستي و كمونيستي انحراف اصلي از انقلابي است كه آرمانهاى آن آزادى و آگاهي است، ارزشهاى آن اسلام ناب محمدى(ص) است.

وزير محترم ارتباطات؛ به نارضايتي ها پايان دهيد!

آگاه سازى؛
وزير محترم ارتباطات و فن آورى اطلاعات
با اهداء سلام و احترام؛
 
اخبار واصله حاكي است:
كاربران اينترنتي بشدت از كندى سرعت اينترنت، فيلترينگ سايتها و پارازيت شبكه هاى تلويزيوني اظهار نارضايتي مي نمايند. اين نارضايتي ها هم اكنون در اقشار مذهبي و متدين نيز بروز نموده و به سمت يك همنوايي در حال شكل گيرى است.
ملاحظات:
١- فيلترينگ و پارازيت مغاير با خواست مردم در انقلاب اسلامي است و بنوعي يك انحراف از انقلاب محسوب مي شود، خواست مردم در انقلاب " استقلال، آزادى، جمهورى اسلامي" بوده است.
٢- سانسور هم اكنون بصورت فرا قانوني اعمال مي كردد كه خود اين اقدام توهين به شعور ملي و تعرض به حقوق اساسي مردمي است كه با نثار خون جوانانشان خواهان استقلال، آزادى و جمهورى اسلامي كشورشان بوده و هستند.
٣- اين نوع اقدامات روش حكومتي كشورهاى چپ و بلوك شرق است. مغاير با خواست ملي در انقلاب اسلامي مبني بر " نه شرقي، نه غربي، جمهورى اسلامي" است. فيلترينگ و پارازيت توهين به شعور ملتي است كه خود متولي انقلاب اسلامي است. افكار و روشهاى حكومتي ماركسيستي و كمونيستي انحراف اصلي از انقلابي است كه آرمانهاى آن آزادى و آگاهي است، ارزشهاى آن اسلام ناب محمدى(ص) است.
٤- ابطال و اتلاف وقت شهروندان و ايجاد مانع براى كسب آگاهي آنان تعرض به حقوق اساسي و حق قانوني و شرعي آنان است، ضد آموزه هاى ديني و اسلام ناب محمدى(ص) است.
٥-  تسهيل اين امكانات براى استفاده صرف مسئولين و دستگاهها علاوه بر تبعض، خواب كردن مسئولين و جدا كردن آنان از مردم،  اعمال روشها و افكار چپِ كمونيستي در كشور با پوشش و اعتبار نظام اسلامي است كه انحراف از اصول و آرمانهاى انقلاب اسلامي محسوب مي گردد و موجب نارضايتي عمومي و ايجاد فاصله بين مردم و حكومت است. لذا تعلل و عدم توجه و رسيدگي به چنين خواست ها و مطالباتي، و استمرار چنين روشهايي موجب رويگرداني عمومي از نظام اسلامي را بهمراه خواهد داشت و گناهي نابخشودني است.

جبهه حزب الله
مركز بررسي شايعات و نارضايتي هاى عمومي

سایت تحلیلی اطلاعاتی آگاه سازی . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.